Günümüzde taşımacı araçların (örn. Tramvaylar, trenler, gemiler, uçaklar vb.) Bakım ve temizliğinde gittikçe artan sayıda müteahhit ve kooperatif uzmanlaşmıştır. Son yıllarda, bu şirketlerin birçoğu, bu tür taşıtların temizliği için buhar jeneratörlerine güvenmiştir. Bu, buhar temizleme kültürünü tüm bu yıllar boyunca yayan Tecnovap sayesinde de oldu.

Zaman geçti ve teknisyenler bu modern temizlik sistemiyle daha emin ve uzmanlaştı. Tren ve tramvay istasyonlarının, limanların ve havaalanlarının temizleyicileri, hem İtalya’da hem de dünya genelinde bu buharlı temizleme yönteminde uzmanlaşmıştır.

Bu sektördeki pek çok şirket buhar jeneratörlerimizin özelliklerinden memnun, en çok takdir edilenlerden biri kesinlikle özel buhar / aspirasyon hortumu. Bu alet 20 metre uzunluğundadır ve araç iç kısımlarının daha kolay temizlenmesini sağlar (özellikle tren otobüsleri için kullanılır); buhar makinesi aracın dışında kalırken, temizleyicinin içinde daha fazla çalışma alanı vardır. Tecnovap tarafından geliştirilen temizlik yöntemi, olumlu yönleri sayesinde, piyasada en çok kullanılanlardan biridir.