Tecnovap buhar jeneratörleri, kimyasal ürünlerin kesin olarak atılmasını sağlayarak, her ev yüzeyinde özel bir temizlik ve dikkatli bir temizlik sağlar. Bu ekolojik ve doğal tedavi, evinizdeki herhangi bir alana uygulanabilir; tüm mutfak parçalarının yanı sıra her türlü zeminin, banyo armatürlerinin ve şilteler, kanepeler ve yastıklar gibi döşemelerin cilalanması da mümkündür, buhar da çocuklar için daha fazla koruma sağlar: sağlığı korur, alerjilerin ortaya çıkmasını önler, mikroplardan arındırılmış oyuncaklar ve oyun alanları, çevreye saygılı olup evlerimizi daha sağlıklı bir yer haline getirmektedir.

Şirketimiz ayrıca ütü sistemleri de üretmektedir (kazanların, panoların ve giysilerin mükemmel, verimli ve hızlı bir şekilde ütülenmesi için özel aletler).


EVİNİZİ VE SAĞLIĞINIZI KORUMA;

  • – Her tür ev yüzeyinin (zemin, fayans, parke vb.) Temizlenmesi ve sterilize edilmesi
  • – Alerjilerden ve kötü kokulardan sorumlu küf, akar ve mantar oluşum riskini önleme (genel olarak halı, şilte, yastık ve döşemelerin temizliği)
  • – Bakterilerin yok edilmesi (ocakların, evyelerin, banyo armatürlerinin, küvetlerin, duş kabinlerinin vs. temizlenmesi).

Bir cevap yazın