Sağlık sektöründe buharlı makine kullanımı uzun zamandır kullanılmakta ve tıbbi malzemeleri temizlemek ve dezenfekte etmek ihtiyaç duyulur. Hastaneler de neredeyse tüm bölümler için kullanıma uygundur. Özellik ameliyathane ve acil müdahale odalarında kullanılan ekipmanların temizliği ve hijyeni için buharlı temizlik makinaları gereklidir.

Tecnovap buharlı temizlik makinaları sıcak su buharı sayesinde tüm kirli yüzeylerde etkili bir temizlik sağlayarak profesyonel bir temizlik sunar. Hastane yatakları, çarşafları, ekipmanları ve tüm malzemeleri temizlemek için kullanılan buharlı temizlik makinaları, deterjan türevleri gerekmeden sadece sıcak su buharı ile yüzeydeki kirleri öldürür. Etkisi oldukça yüksek olan buharlı temizlik makinalarının, kalmış tüm lekeler üzerinde temizleyici etki gösterebilir. Çevreye ve ortama kimyevi maddeler bırakmadığı için hastaneler tarafında kullanımı önerilmektedir.

Aynı zamanda ev ve ofisler içinde kullanılan buharlı temizlik makinalarıyla tüm mikroplardan arındırılır. Banyo ve mutfak duvar fayansları buharın gücü ile pırıl pırıl olurken, hiçbir koku kir ve pastan esir kalmaz. Mutfakta yerleşmiş tüm lekeleri buhar gücü ile derinden temizler ve en ufak kir bırakmadan söker atar.  Evde cam, zemin, döşemeler ve perdeler gibi farklı alanlarda kullanım imkânı sağlayan Buharlı Temizlik Makinaları, otomobillerin motorunu, jantları, koltukları ve bisikletleri temizlerken de büyük kolaylık sağlar.

Bura da en büyük pay sanırım buharlı temizlik makinalarının diğer makinalara göre daha hijyenik olmasıdır. .  Evde cam, zemin, döşemeler ve perdeler gibi farklı alanlarda kullanım imkânı sağlayan buharlı temizlik makinaları, otomobillerin motorunu, jantları, koltukları ve bisikletleri temizlerken de büyük kolaylık sağlar.

Tecnovap, tüm buharlı ürünleriyle sizlere daha sağlıklı temizlik, profesyonel yüzey temizliği ve müşteri memnuniyetini öneriyor. Buharlı makine kullanımını arttırarak doğayı ve çevreyi koruyalım daha sağlıklı bireyler ile gelişen teknolojiye yön verelim.

Bir cevap yazın